Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reiki terapie

 Co je Reiki terapie...

reiki-ruce.jpg 

Často se stává, že energie v těle není v rovnováze. Může jí být příliš hodně nebo málo, což je mnohdy příčinou zablokované energie a následného onemocnění. REIKI ošetřením dojde k vyrovnání energie v těle, harmonizaci čaker a pak má již každý šanci se uzdravit.

Rovnováhy se dosáhne pokládáním rukou terapeuta na předem určená místa na lidském těle, přes která si tuto energii Vaše tělo přebírá. Reiki ošetření se provádí v leže nebo sedě a trvá kolem 1 1/2 hodiny. Reiki si sama nachází cestu do míst, kde je jí nejvíce potřeba. K práci s REIKI není třeba žádného lékařského nebo diagnostického vzdělání. Je to o umění vnímání energie provozovatelem Reiki a o předávání pozitivní energie. Reiki pracuje na mnoha úrovních, a to jak na úrovni fyzické, duševní, emocionální tak i na duchovní.  Denně na tuto energii reagujeme, aniž jsme si toho mnohdy vědomi.

 Reiki je vhodné při různých chronických onemocněních jako pomocník klasické léčby, při nejrůznějších psychických problémech i ve všech ostatních případech, kdy v životě nepociťujeme vnitřní harmonii a radost a klid. 

Pokud se člověk delší dobu něčím trápí a nedaří se mu to vyřešit, muže Reiki ošetření  přinést nová uvědomnění, která mohou urychlit  pochopení jeho stávající situace. Reiki ošetření je jedna z možností jak nahlédnout sám do sebe ..  

 

Reiki ošetření je ve většině případů příjemným zážitek, při kterém si klient odpočine, zharmonizuje a pozitivně vyladí. Setkání s touto energií je vzrušujícím zážitkem. Někdy je však potřeba několik sezení, než je klient schopen Reiki energii naplno cítit. I přestože ji necítí, neznamená to, že energie pro něj nepracuje a neléčí ho.